x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1050
Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1050 Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1050

Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1050

ÜRÜN KODU : T4044

Ürün fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi yapınız.

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

 

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.

 
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar
  • Resimler

Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket  

Model: 1050

Kristal malzemeden üretilmiştir.Kristal plaket ve üzerine monte edilerek dik durmasını sağlayan ayak olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.

Ürünün ayak hariç dıştan dışa ölçüleri   19 x 10    cm dir.

Kristal kalınlığı 1cm dir.

Sublimasyon baskıya uygun kristallerimiz 1cm kalınlığında, yüksek ısı ve basınca dayanıklı kristalden üretilmektedir. Kristallere baskı, üzerinde emisyon bulunan arka yüzeylerinden yapılmaktadır. Baskı sonucu ön yüzden görülmektedir. Kristallerde   şeffaf ve  beyaz olmak üzere 2 farklı ürün mevcuttur. Baskı sonrasında ayak kısmına ürünün monte edilebilmesi için kristal yapıştırıcı ve UV ışığa ihtiyaç vardır.

UYGULAMA:

Kristal plaketlerde sert zemin transfer kağıdı kullanılabilmekle beraber daha yoğun boya atımı ve canlı renkler için biz tekstil transfer kağıdını öneriyoruz. Şeffaf ürünlerde fotoğraf baskısında zeminde tamamlayıcı olarak beyaz renk gelmediği için çok mükemmel bir sonuç alamazsınız. Şeffaf ürünleri fotoğraf baskısı için değil de logo vb içeren ödül plaketi olarak kullanmanız yerinde olacaktır. Yazıcıdan baskınız çıktıktan sonra kuruması için biraz beklemek yararlı olacaktır.Baskı kağıdımızın üzerine kristalimizin arka kısmını (emisyon uygulanmış yüzeydir hafif dalgalı görünür) yerleştiriyoruz. Termal bant ile kayma  yapmasını engellemek için bantlıyoruz. Aynı şekilde cam üstte baskı altta olacak şekilde prese yerleştiriyoruz. 200 derece ısıda 300 saniye sıkı bir şekilde presliyoruz. Süre bitiminde presimizi yavaşça açıyoruz. Cam üstte olduğu ve transfer arkadan yapıldığı için baskının kalitesini transfer kağıdını ayırmadan görebiliyoruz. Bazen yeterli basıncı ayarlayamadığımız zaman transfer tam gerçekleşmeyebilir böyle bir durum var ise kağıdı tutarak kristali kağıt üzerinde kaydırmadan presin üzerinde 45 derece çevirip 50-100 saniye daha presleyebilirsiniz. Yarım kalan transfer noktaları böylece tamamlanmış olacaktır. Baskı sonrasında ürün soğuduktan sonra kristalin alt kısmına 1 damla kadar kristal yapıştırıcı damlatıp UV ışık altındaki kristal ayağının üzerine düzgün bir şekilde oturtuyoruz. 2 Dakika UV altında kalan ürünümüz artık yapışmış ve hazırdır.

Ürünlerimiz baskısız ve toptan fiyatına satılmaktadır!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.