x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1051
Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1051 Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1051

Sublimasyon Beyaz Kristal Plaket 1051

ÜRÜN KODU : T4045

Ürün fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi yapınız.

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

 

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.

 
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar
  • Resimler

Sublimasyon BEYAZ Kristal Plaket  

 

Model: 1051  


Kristal malzemeden üretilmiştir.Kristal plaket ve üzerine monte edilerek dik durmasını sağlayan ayak olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.

 

Ürünün ayak hariç dıştan dışa ölçüleri   23x12 cm dir.

 

Kristal kalınlığı 1cm dir.

 

Sublimasyon baskıya uygun kristallerimiz 1cm kalınlığında, yüksek ısı ve basınca dayanıklı kristalden üretilmektedir. Kristallere baskı, üzerinde emisyon bulunan arka yüzeylerinden yapılmaktadır. Baskı sonucu ön yüzden görülmektedir. Kristallerde   şeffaf ve  beyaz olmak üzere 2 farklı ürün mevcuttur. Baskı sonrasında ayak kısmına ürünün monte edilebilmesi için kristal yapıştırıcı ve UV ışığa ihtiyaç vardır.

 

UYGULAMA:

 

Kristal plaketlerde sert zemin transfer kağıdı kullanılabilmekle beraber daha yoğun boya atımı ve canlı renkler için biz tekstil transfer kağıdını öneriyoruz. Şeffaf ürünlerde fotoğraf baskısında zeminde tamamlayıcı olarak beyaz renk gelmediği için çok mükemmel bir sonuç alamazsınız. Şeffaf ürünleri fotoğraf baskısı için değil de logo vb içeren ödül plaketi olarak kullanmanız yerinde olacaktır. Yazıcıdan baskınız çıktıktan sonra kuruması için biraz beklemek yararlı olacaktır.Baskı kağıdımızın üzerine kristalimizin arka kısmını (ŞEFFAF ürünlerde emisyon uygulanmış yüzeydir hafif dalgalı görünür.Beyaz ürünlerde ise beyaz kaplama uygulanmış yüzeydir. ) yerleştiriyoruz. Termal bant ile kayma  yapmasını engellemek için bantlıyoruz ve prese yerleştiriyoruz.

Burada 2 ayrı yöntem ile baskıya devam edebilirsiniz.

 

1.Yöntem: BASKI KAĞIDI ALTTA , KRİSTAL PLAKET ÜSTTE   

Bu yöntemde ortalama 190-200 derece ısıda 360 saniye civarı baskı yapabilirsiniz.Süre kullandığınız kağıda , mürekkebe  ve prese bağlı olarak daha az süre veya daha fazla süre gerektirebilir.Doğru süreyi bulmak için test yapmanızı öneriyoruz.


2.Yöntem:KRİSTAL PLAKET ALTTA , BASKI KAĞIDI ÜSTTE 

Bu yöntemi çoklu adetli baskılarda zamandan kazanmak için uygulamanızı öneriyoruz . Bu yöntemde ortalama 190-200 derece ısıda 200 saniye civarı baskı yapabilirsiniz.Süre kullandığınız kağıda , mürekkebe  ve prese bağlı olarak daha az süre veya daha fazla süre gerektirebilir.Doğru süreyi bulmak için test yapmanızı öneriyoruz.

 

Süre bitiminde presimizi yavaşça açıyoruz. Bazen yeterli basıncı ayarlayamadığımız zaman transfer tam gerçekleşmeyebilir böyle bir durum var ise kağıdı tutarak kristali kağıt üzerinde kaydırmadan presin üzerinde 45 derece çevirip 50-100 saniye daha presleyebilirsiniz. Yarım kalan transfer noktaları böylece tamamlanmış olacaktır. Baskı sonrasında ürün soğuduktan sonra kristalin alt kısmına 1 damla kadar kristal yapıştırıcı damlatıp UV ışık altındaki kristal ayağının üzerine düzgün bir şekilde oturtuyoruz. 2 Dakika UV altında kalan ürünümüz artık yapışmış ve hazırdır.

 

Ürünlerimiz baskısız ve toptan fiyatına satılmaktadır!

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.