sadsad x
asdasd
REVİZE-HAZİRAN-SUBLİMASYON-AHŞAP-TELEFON-STANDI (1).jpg (126 KB)

3D Sublimasyon Baskı Makinesi Nedir ?

20 Mayıs 2022

3D SUBLİMASYON BASKI MAKİNESİ NEDİR ?

 

3D Sublimasyon baskı makinesi diğer makinelerden farklı olarak kavisli yüzeylere baskı yapmanıza olanak sağlamaktadır. Yani 3D transfer baskı makinesine sahip olmak ile sublimasyon baskıya uygun bir ürünün yüzeyinin tamamına baskı yapabilirsiniz. 3D Sublimasyon baskı makinesinde diğer sublimasyon baskı makinelerinde kullanılan sublimasyon mürekkepleri kullanılmaktadır.

 

Sizler için 2 farklı tip 3D Sublimasyon baskı makinesi satışımız mevcuttur. Bu makineler ST-3042 ve P6100 kodlu ürünlerimizdir. 3D baskı makinesi ile neler yapılır sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

 

3D Sublimasyon Baskı Makinesi (ST-3042): Tekstil ürünleri hariç sublimasyon baskıya uyumlu tüm ürünlere baskı yapabileceğiniz bir makinedir. 3D Sublimasyon baskı makinesi kullanımı akıllı tasarım sayesinde oldukça kolaydır. 3D Vakum sayesinde basılacak ürüne zarar vermez. Üründe kırılma, çatlama meydana gelmediği için geleneksel preslere göre avantaj sağlamaktadır. 3D Sublimasyon Baskı Makinesi ile cep telefonu kapaklarına, kupalara, tabaklara, saatlere, taş ürünlere, puzzlelara, cam-kristal ürünler ve daha bir çok ürüne baskı yapabilirsiniz.

 

3D Kupa Baskı Presi (P6100): Diğer kupa baskı preslerin aksine baskı alanı daha geniş olarak belirlenebilir. Baskı esnasında kupanın kenarlarına da sağlıklı bir şekilde baskı işlemini gerçekleştirebilmektedir. Baskı sonuçlarının kalitesi yüksektir.

 

3D Sublimasyon baskı makineleri hakkındaki bu blogumuzu özetlemek gerekirse eski preslerde olduğu gibi yükseklik ayarına gerek bulunmamaktadır. 3D sistem tam anlamıyla ürünü kavrama yöntemine göre çalışır ve ısı ürüne direkt etki etmediği için baskı kalitesi diğer makinelere göre daha iyidir. 3D Sublimasyon baskı makinelerinin dezavantajı ise diğer makinelere göre baskı süresinin daha uzun olmasıdır. Tüm bunları ele aldığımızda 3D sublimasyon baskı makinası yorumları yapan kullanıcılar, ürünlerin profesyonel yapısından övgü dolu sözlerle bahseder.

3D transfer sublimasyon baskı makinesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için alanında tecrübeli müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza 0212 511 88 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.