Kargo İşlemleri
 • Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paketin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.
  Paket Kontrolü :
  Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

  Hasarsız Görünen Paketler:
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Kargo Süreleri

  Yurt içi siparişlerinizde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile size ulaştırılacaktır.

  Hafta içi saat 15.00'e kadar ve cumartesi günü ise saat 12:00' ye kadar alınan siparişler , ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün kargoya verilir.

  Bu süreler özel günlerin olduğu tarihlerde  ( sevgililer günü , yeni yıl , anneler günü ve benzeri) çok yoğunluk olması nedeniyle uzayabilir.Bu nedenle özel günlerin olduğu tarihlerde siparişlerinizi geciktirmeden vermeniz tavsiye olunur.

  Siparişleriniz 2 (iki) ile 5 (beş) gün içerisinde size teslim edilecektir. Olağan üstü yol ve hava koşulları nedeniyle bu sürede gecikme yaşanabilir. Cumartesi günü saat 12:00 ile Pazar 24:00 arasında vereceğiniz siparişler Pazartesi saat 9:00 itibarı ile siparişe konulacaktır. Ayrıca resmi tatiller içerisinde verilecek siparişler takip eden iş günü saat 9:00 itibarı ile işleme konulacaktır.


  Söz konusu tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir.

 • Kargo Ücretleri

  Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler sizlere, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları tarafından ulaştırılacaktır. Kargo hizmeti Türkiye&tt2;nin her yerine verilmektedir. Sitemizden yaptığınız ürün ödeme bedeli 5000 TL ve üzeri ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. 
  Ürün ayıplı ve fatura edilmiş üründen farklı olmaması halinde, iade edilen ürünlerin taşıma masrafları tüketici yani alıcı tarafından karşılanacaktır.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.