sadsad x
asdasd
Kadınlar Günü Popup-1 (1).png (228 KB)

Sublimasyon A4 Kanvas Tablo 18,5x27 cm

Ürün Kodu : KNV-04
Ürün Fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi Yapınız

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sublimasyon Kanvas A4

  Ürün 18,5 cm x 27 cm ebatlarında ahşap bir çerçeve ile 26 cm x 35,5 cm ebatlarında sublimasyon baskıya uygun kanvas kumaştan ibarettir.

  A4 ebatlarında hazırlanan tasarım ile baskı yapıldıktan sonra ahşap çerçeveye gerdirilerek bir zımba yardımı ile uygulanmaktadır. Normal zımbalar ile uygulama yapılabilmekle birlikte döşeme zımbası ile daha rahat uygulama yapılabilir.

  Baskımızı yazıcıdan alırken tekstil transfer kağıdına ters baskı almaya dikkat etmeliyiz. Baskımızı aldıktan sonra Kanvas altta transfer kağıdımız üstte olacak şekilde presimize yerleştiriyoruz. Presimize herhangi bir boya bulaşmasını engellemek için alta ve en üstte boş bir kağıt kullanmak iyi olur. Presimiz 185 derece ısıtılmış olmalı ve süre olarakta 80 saniye ayarlanmalıdır. Sıcak olan prese kanvas ile birlikte tasarımımızı koyarken seri olmalıyız, çünkü ısıyı görünce baskılı kağıdımız kıvrılma yapabilir. Isı bant kullanarak bu riski ortadan kaldırabilirsiniz.

  Kanvası çerçeveye uygularken çerçevenin bir yüzeyinde çerçevenin iç kısmına doğru eğim bulunmaktadır. Çerçevenin iç kısmına doğru hafif eğimli olan bu yüzü kanvasa gelecek şekilde ayarlayıp daha sonra kanvası gerdirerek zımba yardımı ile çerçeveye zımbalamanız gerekmektedir.

  Kanvasa 1 resim basılarak kullanılabileceği gibi panoramik bir resmi 3-4 parçaya ayırarak (tamamen size ve resmin boyutlarına kalmış) 3-4 kanvasa basarak bir kompozisyonda oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama şeklinize göre çerçevenin iki kenarı arasına yerleştirilecek bir taşıyıcı metel levha ile kanvasa bir saat motoru ekleyip duvar saatine de dönüştürebilirsiniz.

  Ürün baskısız olarak toptan fiyatına satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.