sadsad x
asdasd
REVİZE-HAZİRAN-SUBLİMASYON-AHŞAP-TELEFON-STANDI (1).jpg (126 KB)

Sublimasyon Baskı Ürünleri ve Malzemeleri Nelerdir ?

17 Mayıs 2022

SUBLİMASYON BASKI ÜRÜNLERİ VE MALZEMELERİ NELERDİR?

 

Sublimasyon baskı sektöründe yer almak istediniz ve başlangıç setlerimizden birini alarak girişiminizi oluşturdunuz. Bu kararınızdan sonra sizin yaratıcılığınıza binlerce farklı ürünümüzü sunuyoruz. Sektörün en dinamik ürünlerinden bahsetmeden önce sizleri toptan süblimasyon ürünleri hakkında bilgilendirmek isteriz.

 

Sublimasyon baskı seti ile herhangi bir ürüne baskı yapamazsınız. Baskı yapacağınız ürünün içeriğinde polyester bulunması ve ürünün yüksek sıcaklıklarda bozulmaması gerekmemektedir. Aksi halde, baskı herhangi bir sonuç vermeyecektir. Polimer kaplama yapılmış olan ürünlerden bazıları; cam, metal, seramik, ahşap, taş, plastik materyallerden üretilmiş olan kupa, bardak, plaket levhası, madalyon kolye, yaka kartı, puzzle çeşitleri, bardak altlığı, fayans çeşitleri, anahtarlıktır. Tüm bunlara ek olarak kumaşa ve t-shirte baskı yapılabilmektedir. Ancak süblimasyon baskı kumaşları diğer süblimasyon ürünler de olduğu gibi en az %30 polyester içermek durumundadır. Pamuklu kumaşlarda polyester maddesi olmadığı için mürekkep kumaşın içine nüfuz etmez.

 

Sublimasyon baskı ve transfer baskı makineleri alanında 25 yılı aşkın sektör tecrübesi olan firmamız, 1.500’e yakın süblimasyon baskı ürünlerinin üretimi, ithalatı ve süblimasyon ürünleri toptan satışı işi ile iştigal etmektedir. Baskı sektörüne adım atmak isteyen siz girişimcilerimize yol göstermesi açısından bazı sublimasyon ürün kategorilerine aşağıda yer vermekteyiz.

 

 

ve daha binlerce farklı ürün seçeneğimizle sizleri beklemekteyiz.

Süblimasyon ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için alanında tecrübeli müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza 0212 511 88 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.