sadsad x
asdasd
Pop-Up.jpg (109 KB)

Sublimasyon Mürekkep Nedir ?

20 Nisan 2022

SUBLİMASYON MÜREKKEP NEDİR ?

Sublimasyon baskı sisteminin sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışması için en önemli bileşenlerden biri de sublimasyon mürekkebidir. Su bazlı olan süblimasyon mürekkebinin kalitesi hem kullanılan yazıcının ömrü hem de nihai baskı sonucu üzerinde etkilidir.

 

Sublimasyon baskı sistemlerini Türkiye’ye tanıtan firmamız, 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile SubliNova marka mürekkeplerin ithalatını gerçekleştirmektedir. Sublimasyon boyamız baskıda canlı renkler oluşturmak, baskıyı yapan yazıcıda kafa tıkanıklığı ve akma gibi sorunları engellemek üzere formüle edilmiştir. Yüksek pigment konsantrasyonu ile ekonomik modlarda dahi canlı renkleri kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Bahsettiğimiz mürekkepleri aşağıdaki link aracılığı ile görebilirsiniz.

 

https://www.serfoto.com.tr/inktec-sublinova-sublimasyon-murekkebi

 

Doğru baskı sonucu almak için en önemli unsurlardan olan mürekkeplerin olmazsa olmaz özelliklerini sizler için derledik. İdeal bir sublimasyon mürekkebi;

  • Epson marka yazıcıların tamamı için uyumlu olmalı, 
  • canlı baskı sonuçları vermeli,  
  • solmaya dayanıklı olmalı,
  • ekonomik olmalı, 
  • uygun ısıda transfer kağıdından kolaylıkla ayrılabilmeli, 
  • kafa tıkanıklığı ya da akma gibi sorunlara yol açmamalı transfer kanallarından kolaylıkla geçmelidir.

 

Sublimasyon mürekkepleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için alanında tecrübeli müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza 0212 511 88 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.