sadsad x
asdasd
krk-05-haftanin-urunu.jpg (281 KB)

Sublimasyon Siyah Kahve Fincanı 6'lı Set

Ürün Kodu : SKUPA-99
Ürün Fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi Yapınız

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sublimasyon Türk Kahve Fincanı (Siyah)

  6 adetli Set - İthal

  Sublimasyon baskıya uygun, üzeri özel kaplamalı porselen türk kahve fincanıdır.

  Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz.

  Renk: Siyah

  Fincan çapı: 5,5 cm

  Fincan Yükseklik: 6 cm

  Ürün İçeriği: 6 adet kahve fincan + 6 adet tabak+Kutu

  Not: Türk kahvesi fincanına 3D Vakumlu Baskı makinelerinde 3D kahve fincan kelepçesi ile baskı yapabilirsiniz. 3D fincan kelepçesi için lütfen tıklayınızStandart 2D bardak baskı makinelerinde baskı yapmak için (sitemizde satılan ikili kupa baskı presi ST210 ve SB04A kupa baskı presleri ile) rezistans satın alabilirsiniz. Rezistans satın almak için lütfen tıklayınız.

  Önemli Not: Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz ile ilgilenilecek ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir. Siparişlerinizi koli bazında verirseniz kargo süreçlerinde oluşabilecek kırılma riskini en aza indirmiş olursunuz.

  Not: Ürünlerimiz baskısız ve toptan fiyatına satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.