Üyelik
 • Üyelik Avantajları

  www.serfoto.com.tr  ye üye olarak tüm ücretsiz servislerimizden ve çeşitli sürprizlerimizden faydalanabilirsiniz.Üyeliğin en temel avantajı birçok fatura ve adres bilgilerini tekrar tekrar girmeden hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmektir.Ayrıca promosyon ve kampanyalarımızdan herkesten önce sizin haberdar olmanız, üyelerimize ekstra indirimlerden faydalanabilmektesiniz. 

 • Üyelik Bilgilerini Değiştirmek

  Üyelik bilgilerinizi üye girişi yaptıktan sonra açılan menüden değiştirebilirsiniz.

 • Yeni Üyelik

  www.serfoto.com.tr  ye üye olmadan kesinlikle alışveriş yapamazsınız.Üye olmanız durumunda birçok avantajdan faydalanacaksınız.www.serfoto.com.tr  ye üye olurken isim , soyisim , telefon  ve adres vs. gibi bilgilerinizi bir kereye mahsus girmeniz durumunda, daha sonraki alışverişlerinizde bilgilerinizi girmeye gerek kalmayacak.Böylece alışverişlerinizde vakit kazanmış olacaksınız.

 • Şifre Hatırlatmak

  Şifrenizi unutursanız, giriş sayfasındaki "Şifremi Unuttum" butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz takdirde, e-posta adresinize anında şifre değişikliğini bildiren bir adres linki gelecektir.Bu linki tıklamanız halinde şifreniz anında ekranda belirecek ve aynı zamanda e-posta adresinize mail olarak gelecektir.

 • Üye Bilgilerinin Güvenliği

  Kişisel bilgileriniz sizin izniniz olmadan üçüncü bir şahıs yada kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bu bilgiler size daha iyi bir hizmet ve ürünlerin en güvenli yoldan size ulaşması için kullanılır. www.serfoto.com.tr  ye giriş için kullandığınız bilgilerinizi ikinci bir şahıs ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

 • Üyelik İptali

  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra Mağazamız ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra İletişim Formu sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
  Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Sonlandırma İşlemi Gerçekleştirilmez
  1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 45 gün geçmemişse.
  2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

  Aşağıdaki Durumlarda Üyelikler Tarafımızdan İptal Edilir ve bir daha üyelik isteği kabul edilmez
  1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2 - Sisteme veya Şirketimizin ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.