x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm
Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm

Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti- 110 cm

ÜRÜN KODU : T507
Fiyat

191,13 TL

(KDV DAHİL)
Kazanacağınız Parapuan: 3823,00
Parapuan Nedir? Tıklayın, öğrenin, kazanın!
Sipariş Notu:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Resimler

5in1 YANSITICI (Reflektör) SETİ -  110 cm

Özellikle dış mekan çekimlerinde, güneş ışığının belli bir nokta yerine daha geniş alana yayılmasını sağlamak ve gölgeli alanları aydınlatmak için reflektör kullanmak gerekmektedir. Plastik çerçeve üzerinekumaş kaplanarak elde edilen bu kumaş reflektör, katlandığında az yer kaplar ve hafif olduğu için her yere taşınabilir. Özel bir kumaştan üretilmiştir. Işığı, renk ısısını değiştirerek ya da geldiği gibi yansıtmak için kullanılır.


         - 5 farklı renk: Siyah - Beyaz - Gümüş - Altın - Yarı Saydam

        - Kolay taşıma/kullanım çantası ile birlikte 

          - çap :110 cm       

        - Katlanabilir olması ile kolay taşınabilir, az yer kaplar 


 Gümüş yansıtıcı: Işığın yansımasını artırarak yüksek kontrast sağlar. Video, ürün çekimleri ve siyah beyaz fotoğraflar için.

 Altın yansıtıcıGüneş Işığı gibi sıcak tonların oluşmasını sağlar. Günbatımı, mücevher çekimi, portre ve ten rengi tonlama.

 Yarı Saydam yansıtıcı: Işığı yumuşatıp, geniş bir ışık kaynağı ve yumuşak, radyant ışık efekti oluşturur. Dış mekan portreler için.

Beyaz yansıtıcı: Işığı olduğu gibi yansıtır; gölgeli alanlarda, örn. şapkalı portre çekimlerinde, parçalı ışıklı ortamlarda. 

Siyah yansıtıcı: Güneş ışığını keserek istenmeyen gölgeleri önleyebilir ya da makro çekimler için fon olarak kullanılabilir.


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.