x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm
Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm

Visico 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör Seti - 80 cm

ÜRÜN KODU : T506
Fiyat

162,47 TL

(KDV DAHİL)
Kazanacağınız Parapuan: 3249,00
Parapuan Nedir? Tıklayın, öğrenin, kazanın!
Sipariş Notu:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Resimler

5in1 YANSITICI (Reflektör) SETİ -  80 cm

Özellikle dış mekan çekimlerinde, güneş ışığının belli bir nokta yerine daha geniş alana yayılmasını sağlamak ve gölgeli alanları aydınlatmak için reflektör kullanmak gerekmektedir. Plastik çerçeve üzerine  kumaş kaplanarak elde edilen bu kumaş reflektör, katlandığında az yer kaplar ve hafif olduğu için her yere taşınabilir. Özel bir kumaştan üretilmiştir. Işığı, renk ısısını değiştirerek ya da geldiği gibi yansıtmak için kullanılır. 


       - 5 farklı renk: Siyah - Beyaz - Gümüş - Altın - Yarı Saydam
      - Kolay taşıma/kullanım çantası ile birlikte 
      - çap :80 cm       
      - Katlanabilir olması ile kolay taşınabilir, az yer kaplar (22cm x 22cm x 3cm)
Gümüş yansıtıcı: Işığın yansımasını artırarak yüksek kontrast sağlar. Video, ürün çekimleri ve siyah beyaz fotoğraflar için.

Altın yansıtıcı: Güneş Işığı gibi sıcak tonların oluşmasını sağlar. Günbatımı, mücevher çekimi, portre ve ten rengi tonlama.

Yarı Saydam yansıtıcı: Işığı yumuşatıp, geniş bir ışık kaynağı ve yumuşak, radyant ışık efekti oluşturur. Dış mekan portreler için.

Beyaz yansıtıcı: Işığı olduğu gibi yansıtır; gölgeli alanlarda, örn. şapkalı portre çekimlerinde, parçalı ışıklı ortamlarda. 

Siyah yansıtıcı: Güneş ışığını keserek istenmeyen gölgeleri önleyebilir ya da makro çekimler için fon olarak kullanılabilir.    

               

                 


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.