x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği
Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği

Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği

ÜRÜN KODU : T3702

Ürün fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi yapınız.

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

 

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.

 
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar
  • Resimler
Sublimasyon Metalsiz Kristal Masa İsimliği

 
Ürün baskı yapılacak üst parça ve taban olmak üzere 2 parçadan oluşmuştur.Bu 2 parça demonte şeklinde size gelmektedir.Baskı yapılacak üst parçanın bir yüzeyi özel olarak sublimasyon kaplama yapılmıştır. Bu nedenle cam üzerine baskı yapılmakta ve ayrı bir metal parçası gerekmemektedir.Baskı yapılacak parça ebatı 15x7 cm'dir, taban kısmının ebatı 18x6 cm'dir.
 
Kristal Rengi: Şeffaf
Ürün içeriği:  1 adet kristal masa isimliği
Ürün boyutları: Baskı alanı - 15x7 cm
                        Taban -      18X6 cm
 
Kalınlık: 10 mm 
 

UYGULAMA:

15x7 cm boyutunda olan parçanın bir yüzeyine sublimasyon kaplama yapılmıştıır.Kaplama yapılmış olan yüzeye baskı kağıdını ısı bandı ile tutturunuz.  Aynı şekilde cam üstte baskı altta olacak şekilde prese yerleştiriyoruz. 190 derece ısıda 300 saniye sıkı bir şekilde presliyoruz. Süre bitiminde presimizi yavaşça açıyoruz. Cam üstte olduğu ve transfer arkadan yapıldığı için baskının kalitesini transfer kağıdını ayırmadan görebiliyoruz.  Baskı sonrasında ürün soğuduktan sonra alt kısmına yeteri kadar kristal yapıştırıcı damlatıp  alt taban  üzerine düzgün bir şekilde oturtuyoruz. 2 Dakika UV ışık altında kalan ürünümüz artık yapışmış ve hazırdır.

 UV ışığınız ve uv yapıştırıcınız yoksa uygulaması  kolay ve ekonomik olan Second Fix adlı ürünü satın alarak  yapıştırma işlemini yapabilirsiniz.Second Fix adlı ürünümüzü görmek için lütfen TIKLAYINIZ  .


Ürünlerimiz baskısız olarak satılmaktadır. 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.