Fosforlu Porselen Beyaz Kupa

Ürün Kodu : SKUPA-91
Ürün Fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi Yapınız

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Fosforlu Porselen Beyaz Kupa

  Sublimasyon ve lazer baskıya uygun, üzeri özel  kaplamalı ithal porselen kupalardır. Karanlıkta fosforlu kaplaması sayesinde yapılan baskıyı karanlıkta ürün üzerinde parlak bir şekilde gösteren ilginç bir üründür. Yüzeyi hatasız olup başarılı baskı almanızı sağlayan A kalite kupalardır.

  Kupalar ofset baskılı kupa kutusu ile gelmektedir ve kutular fiyata dahildir.

  Ürün içeriği: 1 adet porselen fosforlu kupa + 1 adet baskılı karton kutu

  Kupa çevresi: 26 cm

  Kupa boyu: 9,6 cm

  Kupa çapı: 8 cm

  Koli adedi: 36

  Önemli Not: Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir. Siparişlerinizi koli bazında verirseniz kargo süreçlerinde oluşabilecek kırılma riskini en aza indirmiş olursunuz.

  Baskı Talimatı:

  KUPA BARDAK BASKI MAKİNESİ MODELİ 

  ISI

  SÜRE

  2D Standart Kupa Baskı Preslerinde

   ST-210, AP-210, SB-04A, MP-2105, MP-3105

  170-190 derece

  170-190 saniye

  3D Transfer Baskı Preslerinde  

  ST-3042, ST-420, ST-1520

  195 derece

  450 saniye (1 adet kupa için)


   3D Vakum Transfer Baskı preslerinde çoklu adet kupa baskısı yapılırken kupa adedi arttıkça her bir kupa için 1 dakika süreyi artırmanız gerekir.

  Bu baskı talimatları firmamız tarafından yapılmış testler ile oluşturulmuştur. Farklı ekipman ve malzemelerle yapılacak baskılar için denemeler yapmanızı tavsiye ederiz. Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız.

   
  Ürünlerimiz baskısız ve toptan fiyatına satılmaktadır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.