sadsad x
asdasd
REVİZE-HAZİRAN-SUBLİMASYON-AHŞAP-TELEFON-STANDI (1).jpg (126 KB)
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

ŞAPKA PRESİ NEDİR?

Şapka presi, şapka üzerine transfer baskı yapmak üzere dizayn edilmiş bir ısı presidir. Şapka presi günümüz de promosyon ürünlerinin baskısında önemli yere sahip popüler makineler arasında gelmektedir. Promosyon şapka siparişlerinizde büyük kolaylık sağlayan ve oval tasarımlı bu makine ile şapka baskılarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunu yaparken tabii ki diğer makinalar da olduğu gibi dikkat etmeniz gereken hususlar mevcut. Bu hususların sağlık ve baskının kalitesi açısından uyulması gereken hususlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yazı da tüm aşamalar ve bilgilendirmelerden bahsederek ürün hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Şapka Baskı Makinası Nasıl Kullanılır?

Şapka baskı makinası kullanımı bir o kadar kolay, sonuçları ise profesyonellik barındıran kaliteli makinelerin başında geliyor. Şimdi sizlere kısa bir baskı simülasyonu yapacağız. Öncelikle baskısını alacağınız deseni veya tasarımı transfer kağıdına çıktı olarak alıyoruz. Şapka baskı makinası için uygun sıcaklık değerlerini ve süre ayarlarını girdikten sonra şapkamızı zemine yerleştiriyoruz. Ardından transfer kağıdını şapkamız da baskı yapılacak alana yerleştiriyoruz. Son aşama olarak baskı makinası aracılığı ile uygun süre de pres uygulayarak baskı işlemini sonlandırıyoruz. Artık baskınız hazır şekilde şapkanıza transfer olmuş olacaktır.

Şapka Pres Makinesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şapka pres makinesi kullanımında diğer cihazlar da olduğu gibi bazı dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut. Öncelikle baskı da kullanacağınız transfer kağıdınızı baskıya uygun özellikler de satın almanız gerekiyor. Şapkanın içeriğinde  tüm sublimasyon baskılarda olduğu gibi polyester olmak zorundadır. Şapkanıza baskı yaparken mutlaka uygun sıcaklık ve süre değerlerinde baskı yapmanız gerekir. Olağan dışı süre ve sıcaklık uygulamaları transferin başarısız sonuçlanmasına sebep olabilir. Daha yüksek sıcaklıklar ve süreler ise hem şapkanın hem de transfer kağıdının yanmasına sebep olabilir. Baskılarınızı mutlaka ürüne göre talimatları uygulayarak gerçekleştirmenizi öneririz.

Şapka Baskı Makinesi Fiyatları

Şapka baskı makinesi fiyatları ürün ve modele göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden net bir fiyat söylemek bu başlık için doğru cevap olmayacaktır. Bunun yerine ihtiyacınıza en uygun şapka baskı presi cihazını sitemiz aracılığı ile ilgili kategorileri inceleyerek edinebilirsiniz. Tek bir makine ile şapka dışında da baskılar gerçekleştirmek istiyorsanız combo pres tercih edebilir ya da sadece şapka baskısı gerçekleştirmek istiyorsanız tek model ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. SERFO olarak sitemizde satılan tüm ürünler kalite standartlarına uygun olan ürünlerdir. Sizler de şapka baskı makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve hızlıca satın almak için şimdi kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.