Sublimasyon Porselen Siyah Sihirli Konik Kupa

Ürün Kodu : SKUPA-47
Ürün Fiyatlarını göremiyorsanız, lütfen Bayi Girişi Yapınız

Bayimiz değilseniz, lütfen Bayi Başvurusunda bulununuz. Başvurunuz onaylanıp, tarafımızdan onay maili geldikten sonra bayi girişi yapabilirsiniz.

Bayimiz olup, size özel fiyatlardan yararlanmak için lütfen Tıklayınız.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sublimasyon Porselen Siyah Sihirli Konik Kupa

  Sublimasyon ve lazer  baskıya uygun siyah renkte, üzeri özel kaplamalı porselen kupalardır. İçerisine sıcak sıvı konulduğunda beyaz renge dönüşerek üzerine basılmış olan fotoğrafı gösterir. Soğuduğunda ise tekrar siyah renge döner.

  Hediyelik kutusu ile birlikte.

  -Kupa çevresi: 28,5 cm'den 21,5 cm'e doğru daralır.

  -Kupa boy: 10,5 cm

  -Baskı ebadı: 10x25 cm

  -Koli  adedi: 36

  -Kutusuyla beraber satılmaktadır.

  Önemli Not: Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir.Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir. Siparişlerinizi koli bazında verirseniz kargo süreçlerinde oluşabilecek kırılma riskini en aza indirmiş olursunuz.

  Ürünlerimiz baskısız ve toptan fiyatına satılmaktadır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.