x
          
Alışveriş Sepetim
Hızlı Kargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git
A4 TTC 3.1 Açık Zemin Lazer Tekstil Transfer Kağıdı (100 adet)

A4 TTC 3.1 Açık Zemin Lazer Tekstil Transfer Kağıdı (100 adet)

ÜRÜN KODU : T4331
Fiyat

205,00 TL

(KDV DAHİL)
Kazanacağınız Parapuan: 4100,00
Parapuan Nedir? Tıklayın, öğrenin, kazanın!
Sipariş Notu:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Resimler

MAGICTOUCH TTC 3.1  Açık Zemin Lazer Transfer Kağıdı A4 (100 adet) 

 

Magictouch TTC 3.1  pamuklu ve sentetik bütün açık renkli kumaşlarda uygulanabilen lazer transfer kağıdıdır.Transferi yaptıktan sonra kumaşın üzerinde kağıdın tamamı kadar çok ince bir plastik katmak kalır. Bez çantalarda çok iyi sonuç verir.

 

 

 

Uygulama:

 

1) Yazıcı ayarlarınızdan ağır kağıt (heavy paper) veya benzeri bir profili seçerek ayna yansımalı ( mirror image) baskınızı yapınız.

2) Presinizi 180 °C ye ısıtınız.Basınç ayarını yüksek olacak şekilde ayarlayınız.İlk önce kumaşı 2-3 saniye presleyip kırışıklık ve nemini alınız.

3) Kağıdı baskılı tarafı kumaşa gelecek şekilde yerleştirip 10 ile 15 saniye presleyiniz.


4) Presi açtıktan sonra ( soğumasını beklemeden ) kağıdı havaya kaldırmadan zemine paralel bir şekilde sabit hızla kaldırınız. Bu işlemi yaparken yön olarak kumaşın doku yönünü tercih ederseniz kumaş daha az esneyecek ve uygulama daha kolay olacaktır.

5) Yıkama direncini artırmak için bir tabaka yağlı kağıt (silikonlu kağıt ve fırın kağıdı) kullanarak tişörtü 10 saniye kadar tekrar presleyiniz.

Neredeyse piyasadaki bütün renkli fotokopi ve lazer yazıcılarla uyumludur.


 YIKAMA: Baskılı ürün ilk yıkamadan önce 24 saat beklenmelidir. Yıkama öncesi tişört ters çevrilerek baskılı alan iç tarafına alınmalıdır. Temel olarak renkli ürünlerle aynı sistemde yıkansa da bu tip baskılı ürünün daha hassas ve dikkatli yıkanması 

unutulmamalıdır. Yıkama elde değil makinada yapılmalı ve mümkün olan en soğuk program seçilmelidir. Beyazlatıcı veya ağır  temizleme kimyasalları kullanılmamalı mümkünse renk koruyucu deterjanla yıkanmalıdır.

KURUTMA: Yıkama bittiğinde makinadan çıkartılıp hemen kurutmaya alınmalı yani kumaş ıslak bırakılmamalıdır. Islak olarak çamaşır makinesinde bırakılması renklerin birbirine karışmasına veya akmasına neden olabilir. Kurutma makinesinde kurutma yapılması önerilmez. Asarak ve hatta mümkünse serme yöntemiyle kurutma yapılmasını önerilir,

ÜTÜLEME: Tekstil ters çevrilmiş halde iken ütüleme yapılması önerilir. Eğer üstten ütüleme yapılacak ise buharsız ütüde veya buhar fonksiyonu kapalı iken ve baskılı yüzey teflon veya fırın kağıdı ile korunarak ütüleme yapılmalıdır.

BAKIM: Ürün kullanımı esnasında standart kullanım şartlarına göre dayanıklıdır. Ekstrem ölçülerde tekstilin esnetilmesi veya sıkıştırılması baskılı bölümümde kırılma veya yer yer dökülmeler oluşmasına sebep olabilir.

 

 

 

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.